26 محصول
مرتب‌سازی:

محصولات غذایی آبیش

محصولات ارگانیک آبیش به مجموعه ای از اسنک بار ها، پروتئین بار ها، شیره ها و سرکه های طبیعی گفته می شود که به روش سنتی و خانگی بدون هیچگونه مواد افزودنی تهیه می شوند. امروزه با پیشرفت جوامع بشری بیماری ها هم پیشرفت زیادی کرده اند و یکی از راه های نجات انسان ها از تمام جوانب شناخت کامل طبیعت و آشنایی با خواص گیاهان و میوه هاست.

ایرانیان از قدیم، ترکیباتی را به کار می بردند که خواص انرژی زا بودن را داشت. اگر می‌خواهید یک برنامه غذایی سالم داشته باشید و به فکر خرید انواع پروتئین بار و انواع تنقلات طبیعی و مفید هستید، بهتر است به لیست محصولات آبیش نگاهی بیاندازید. این مجموعه منحصر به فرد، با تولید تنقلات خوشمزه و بسیار مقوی به خوبی توانسته است اعتماد مردم را به خود جلب کند. برای خرید و سفارش محصولات ارگانیک آبیش، می توانید از طریق سالم مارکت اقدام کنید. سفارشات شما در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش، ارسال خواهند شد. فروشگاه اینترنتی سالم مارکت، بهترین و مرغوب‌ ترین محصولات ارگانیک را در اختیار شما قرار می‌دهد.

لیست محصولات آبیش:

آبیش تولید کننده انواع محصولات ارگانیک و طبیعی است که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • اسنک بار ها مانند: کلسیم بار، انرژی بار، ویتابار و …
  • پروتئین بار ها مانند: سی ایت، پروتئین بار 60%، پروبار 40% آبیش، کاکامو و کاکامو پلاس
  • شیره میوه ها مانند: شیره سیب، شیره توت، شیره خرما، شیره انگور، شیره انجیر و شیره های ترکیبی مثل سه شیره، چهار شیره آبیش و پنج شیره
  • انواع سرکه طبیعی مانند: سرکه سیب، سرکه انگور و سرکه خرما آبیش
  • رب میوه ها مانند: رب انار، رب لیمو عمانی آبیش، رب نارنج، رب زرشک، رب آلو و…
  • کره مغرها مانند: کره بادام زمینی، کره بادام درختی و…
  • قند و شکر قهوه ای

خرید محصولات آبیش:

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به سلامتی خود و خانواده اهمیت می دهید، خرید محصولات آبیش یک پیشنهاد ویژه برای شماست. زیرا این محصولات به روش کاملا طبیعی و سنتی تهیه شده و بدون هیچ گونه شیرین کننده مصنوعی، مواد نگهدارنده و افزودنی های شیمیایی تولید و عرضه می شوند. سالم مارکت به عنوان یک فروشگاه اینترنتی سلامت محور، تمام محصولات ارگانیک و طبیعی را در یک مجموعه واحد جمع آوری کرده تا شما به راحتی به همه آنها دسترسی داشته باشید.